Message notification (1.0.1-beta1) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Author
lv: Autors

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Message text
lv: Ziņojuma teksts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Embed
lv: Iekļaut

en: Created timestamp
lv: Izveides laika zīmogs

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Message template
lv: Vēstules veidne
