Message notification (1.0.1-beta1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Author
mn: Зохиогч

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
