Message notification (1.0.1-beta1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Author
ne: लेखक

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
