Message notification (1.0.1-beta1) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Message text
nl: Berichttekst

en: Desc
nl: Aflopend

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ago
nl: geleden

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Notification
nl: Melding

en: Embed
nl: Inbedden

en: Created timestamp
nl: Tijdstip van aanmaken

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Published date
nl: Publiceerdatum

en: Message ID
nl: Bericht-ID

en: Asc
nl: Oplopend

en: With selection
nl: Met selectie
