Message notification (1.0.1-beta1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Author
oc: Autor

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Sort by
oc: Triar per

en: ago
oc: i a

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Embed
oc: Integrat

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
