Message notification (1.0.1-beta1) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Author
pl: Autor

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Message text
pl: Tekst wiadomości

en: Desc
pl: Malejąco

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ago
pl: temu

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Embed
pl: Osadzony

en: Created timestamp
pl: Znacznik czasu utworzenia

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Published date
pl: Data publikacji

en: Message ID
pl: ID wiadomości

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: With selection
pl: Z wyborem
