Message notification (1.0.1-beta1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Author
ps: ليكوال

en: Message
ps: پيغام

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Embed
ps: نصبول

en: - All -
ps: - ټول -
