Message notification (1.0.1-beta1) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Author
ro: Autor

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Message text
ro: Mesaj text

en: Desc
ro: Descendent

en: Notifications
ro: Notificări

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ago
ro: în urmă

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Notification
ro: Notificare

en: Embed
ro: Încorporat

en: Created timestamp
ro: Amprenta de timp a creării

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Published date
ro: Data publicării

en: Message template
ro: Șablon de mesaj

en: Message ID
ro: ID-ul mesajului

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: With selection
ro: Cu cele selectate

en: No messages created yet
ro: Niciun mesaj creat încă

en: Message operations bulk form
ro: Formularul operațiilor de mesaje în bloc
