Message notification (1.0.1-beta1) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Author
ru: Автор

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Message text
ru: Текст сообщения

en: Desc
ru: По убыванию

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ago
ru: тому назад

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Apply
ru: Применить

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: Notification
ru: Уведомление

en: Embed
ru: Вставить

en: Created timestamp
ru: Время создания в формате UNIX

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Published date
ru: Дата публикации

en: Message ID
ru: № сообщения

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: With selection
ru: С выделенным

en: See all notifications
ru: Все уведомления
