Message notification (1.0.1-beta1) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Author
sk: Autor

en: Message
sk: Správa

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Message text
sk: Text správy

en: Desc
sk: Zostupne

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ago
sk: pred

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Embed
sk: Vložiť

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: With selection
sk: S výberom
