Message notification (1.0.1-beta1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Author
sl: Avtor

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
