Message notification (1.0.1-beta1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Author
sq: Autori

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
