Message notification (1.0.1-beta1) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Author
sv: Författare

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Message text
sv: Meddelandetext

en: Desc
sv: Fallande

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ago
sv: sedan

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Notification
sv: Avisering

en: Embed
sv: Bädda in

en: Created timestamp
sv: Skapade tidsstämpel

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Message ID
sv: ID-nummer för meddelande

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: With selection
sv: Med urval

en: Message operations bulk form
sv: Meddelandefunktioner för massformulär
