Message notification (1.0.1-beta1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Message
ta: செய்தி

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: Embed
ta: உட்பொதி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
