Message notification (1.0.1-beta1) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Author
tr: Yazar

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Message text
tr: İleti metni

en: Desc
tr: Azalan

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ago
tr: önce

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Embed
tr: Göm

en: Created timestamp
tr: Zaman damgası oluşturuldu

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Message ID
tr: İleti ID'si

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
