Message Notify (8.x-1.5) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Message
ru: Сообщение

en: Usage
ru: Использование

en: Customization
ru: Настройка

en: Notify - Email subject
ru: Заголовок оповещения

en: Notify - Email body
ru: Текст оповещения
