Message plus (1.0.1-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Insert
ca: Insereix

en: Update
ca: Actualitza

en: Message subject
ca: Assumpte del missatge

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats
