Message plus (1.0.1-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Insert
es: Insertar

en: Update
es: Actualizar

en: -None-
es: -Nada-

en: Message subject
es: Asunto del mensaje

en: Author link
es: Enlace del autor

en: Entity types
es: Tipos de entidad
