Message plus (1.0.1-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Insert
pl: Wstaw

en: Update
pl: Aktualizuj

en: -None-
pl: - Brak -

en: Message subject
pl: Temat wiadomości

en: Entity types
pl: Typy encji
