Message plus (1.0.1-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Insert
sk: Vložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Message subject
sk: Predmet správy

en: Entity types
sk: Typy entít
