Message plus (1.0.1-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Insert
sv: Infoga

en: Update
sv: Uppdatera

en: -None-
sv: -Ingen-

en: Message subject
sv: Ämne

en: Entity types
sv: Entitetstyp
