Message plus (1.0.1-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Insert
tr: Ekle

en: Update
tr: Güncelle

en: Message subject
tr: İleti konusu

en: Entity types
tr: Varlık tipleri
