Message plus (1.0.1-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Insert
uk: Вставити

en: Update
uk: Оновити

en: -None-
uk: -Немає-

en: Message subject
uk: Тема повідомлення

en: Entity types
uk: Типи сутностей
