Message plus (1.0.1-beta2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Delete
da: Slet

en: - None -
da: - Ingen -

en: Insert
da: Indsæt

en: Update
da: Opdatér

en: Message subject
da: Beskedemne

en: Entity types
da: Enheds typer
