Message plus (1.0.1-beta2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Insert
de: Einfügen

en: Update
de: Aktualisieren

en: Message subject
de: Betreff der Nachricht

en: Author link
de: Link zur Urheber*in

en: Entity types
de: Entitätstypen
