Message plus (1.0.1-beta2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Update
fi: Päivitys

en: Message subject
fi: Viestin otsikko

en: Author link
fi: Linkki kirjoittajaan

en: Entity types
fi: Entiteettityypit
