Message plus (1.0.1-beta2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Insert
fr: Insérer

en: Update
fr: Mettre à jour

en: -None-
fr: - Aucun -

en: Message subject
fr: Sujet du message

en: Entity types
fr: Types d'entités
