Message plus (1.0.1-beta2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: - None -
ja: - なし -

en: Update
ja: 更新

en: Message subject
ja: メッセージの件名

en: Entity types
ja: エンティティタイプ
