Message plus (1.0.1-beta2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Insert
lv: Ievietot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Message subject
lv: Vēstules temats
