Message plus (1.0.1-beta2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Insert
nl: Invoegen

en: Update
nl: Bijwerken

en: -None-
nl: -Geen-

en: Message subject
nl: Onderwerp van bericht

en: Author link
nl: Auteurslink

en: Entity types
nl: Entiteitstypen
