Message plus (1.0.1-beta2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Insert
pt: Inserir

en: Update
pt: Atualizar

en: Message subject
pt: Assunto da mensagem

en: Author link
pt: Link do autor

en: Entity types
pt: Tipos de entidade
