Message plus (1.0.1-beta2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Insert
ro: Inserare

en: Update
ro: Actualizare

en: Entity types
ro: Tipuri de entități
