Message plus (1.0.1-beta2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: - None -
vi: - Không -

en: Insert
vi: Chèn

en: Update
vi: Cập nhật

en: Message subject
vi: Chủ đề thông điệp
