Message Private (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: On
ar: في

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: All
ar: الكل

en: Off
ar: إيقاف

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Messages
ar: الرسائل

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Limit
ar: حد

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
