Message Private (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: All
ast: Too

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
