Message Private (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: On
ca: Actiu

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: All
ca: Tot

en: Off
ca: Inactiu

en: Inbox
ca: Rebuts

en: Sent
ca: Enviat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Created date
ca: Data de creació

en: Messages
ca: Missatges

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Limit
ca: Límit

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Author Link
ca: Enllaç d'autor

en: Published date
ca: Data de publicació

en: Master
ca: Mestre
