Message Private (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: On
he: פעיל

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: All
he: הכל

en: Off
he: כבוי

en: Desc
he: יורד

en: Sent
he: נשלח

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Messages
he: מסרים

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Limit
he: גבול

en: Interval
he: מרווח

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Published date
he: תאריך פרסום

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
