Message Private (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: On
hr: Uključi

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: All
hr: Svi

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Messages
hr: Poruke

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Asc
hr: Uzlazno
