Message Private (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Inbox
kn: ಇನ್‍ಬಾಕ್ಸ್‍

en: Sent
kn: ಕಳುಹಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »
