Message Private (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: On
lv: Aktīvs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: All
lv: Visi

en: Off
lv: Izslēgts

en: Inbox
lv: Iesūtne

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Limit
lv: Limits

en: Interval
lv: Intervāls

en: Message Text
lv: Vēstules teksts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
