Message Private (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Subject
ne: विषय

en: On
ne: माथि

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: All
ne: सबै

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
