Message Private (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: On
sv: På

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: All
sv: Alla

en: Off
sv: Av

en: Inbox
sv: Inkorg

en: Desc
sv: Fallande

en: Sent
sv: Skickad

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Messages
sv: Meddelanden

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Limit
sv: Begränsning

en: Interval
sv: Intervall

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
