Message Private (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: On
uk: Увімкнено

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: All
uk: Все

en: Off
uk: Вимкнено

en: Inbox
uk: Вхідні

en: Desc
uk: Спад

en: Sent
uk: Сент

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Created date
uk: Дата створення

en: Messages
uk: Повідомлення

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Interval
uk: Проміжок

en: Message Text
uk: Текст повідомлення

en: Apply
uk: Застосувати

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Published date
uk: Дата публікації

en: Private Message
uk: Приватне повідомлення

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
