Message Private (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: On
hu: Be

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: All
hu: Mind

en: Off
hu: Ki

en: Inbox
hu: Bejövő

en: Desc
hu: Csökk

en: Sent
hu: Elküldve

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Messages
hu: Üzenetek

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Limit
hu: Korlát

en: Interval
hu: Időköz

en: Message Text
hu: Üzenet szövege

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Author Link
hu: Szerzőre mutató hivatkozás

en: Published date
hu: Közzétételi dátum

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
