Message Private (8.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Subject
be: Тэма

en: On
be: На

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: All
be: Усе

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Created date
be: Дата стварэння

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Interval
be: Інтэрвал

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »
