Message Private (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: On
el: Ανοικτό

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: All
el: Όλες

en: Off
el: Κλειστό

en: Inbox
el: Εισερχόμενα

en: Desc
el: Φθί

en: Sent
el: Απεσταλμένο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Messages
el: Μηνύματα

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Limit
el: Όριο

en: Interval
el: Περίοδος

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
