Message Private (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: On
et: Sees

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: All
et: Kõik

en: Off
et: Väljas

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Messages
et: Sõnumid

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Limit
et: Limiit

en: Interval
et: Intervall

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
