Message Private (8.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: On
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: All
fi: Kaikki

en: Off
fi: Pois päältä

en: Sent
fi: Lähetetty

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Messages
fi: Viestit

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Published date
fi: Julkaisupäivämäärä

en: Master
fi: Isäntä

en: Message Private
fi: Yksityisviesti
