Message Private (8.x-1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Objet

en: On
fr: Activé

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: All
fr: Tout

en: Off
fr: Désactivé

en: Inbox
fr: Boîte de réception

en: Sent
fr: Envoyé

en: Sort by
fr: Trier par

en: Created date
fr: Date de création

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: Limit
fr: Limite

en: Interval
fr: Intervalle

en: Message Text
fr: Texte du message

en: Apply
fr: Appliquer

en: « first
fr: « premier

en: last »
fr: dernier »

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Author Link
fr: Lier les auteurs

en: Published date
fr: Date de publication

en: Master
fr: Principal
