Message Private (8.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: On
ja: オン

en: Reset
ja: リセット

en: Message
ja: メッセージ

en: All
ja: すべて

en: Off
ja: オフ

en: Inbox
ja: 受信トレイ

en: Desc
ja: 降順

en: Sent
ja: 送信済み

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Created date
ja: 作成日時

en: Messages
ja: メッセージ

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: Limit
ja: 制限

en: Interval
ja: 間隔

en: Apply
ja: 適用

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Published date
ja: 公開日時

en: Private Message
ja: プライベートメッセージ

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
